O nas

CIOTKA GADŻET – znamy się na gadżetach!

Na rynku jesteśmy od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w artykułach reklamowych, torbach oraz odzieży z nadrukiem.

Być bliżej klienta – to nasza dewiza.

Przejrzysta i intuicyjna strona, na której znajduje się blisko 55 000 produktów, wszystko po to by szybko znaleźć to, czego szukamy. Prosta wyszukiwarka pozwala na zlokalizowanie interesującego nas gadżetu.

Artykuły reklamowe, to …

produkty opatrzone logo. Wzmacniają one wizerunek marki i jej rozpoznawalność. Budują relację z klientem oraz zwiększają jego lojalność. Wszystkie te czynniki wpływają na sprzedaż. Gadżety to forma reklamy, która daje pozytywne emocje!

Wygląd ma znaczenie

Elegancka koszula z logo firmy, t-shirt, koszulka polo dodadzą firmie prestiżu, a klientowi ułatwią znalezienie pracownika. Napisz do nas, a pomożemy w doborze produkty i zadbamy o jego jakość. 

Gadżet dla każdego

Gadżet, nie musi być drogi, żeby być skutecznym. Powiedz nam ile chcesz wydać, a my jak najlepiej zainwestujemy Twój budżet.

Wyjść poza schemat

Autorska produkcja, to coś co nas wyróżnia. Masz pomysł, przyjdź, napisz a my stworzymy go od podstaw. Nadamy mu kształt, wybierzemy nadruk oraz formę.

Dobrze spakowani

Torby sportowe, filcowe torby na laptop, teczki konferencyjne, projektujemy i szyjemy je od podstaw. Jeżeli chcesz sprawdzić naszą ofertę toreb zajrzyj tutaj https://ciotkagadzet.pl/produkcja-wlasna/

CIOTKA GADŻET, to rozmowa

Zadzwoń lub napisz, czego Ci potrzeba, a my znajdziemy gadżet idealny dla Ciebie. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, dostosowaną do ich potrzeb. Zlecenia jednorazowe, to jedno, my jednak wolimy stałą współpracę.

Nie zastanawiaj się, dzwoń!


Zaufali nam

Sprawdź Ciotkę Gadżet